קורסים והכשרות

קורסים והכשרות

קורסים והכשרות

אצלנו, Call אחד יכול

קורס הכשרה לעבודה - עובדת של call יכול בעמדה שלה

קורס הכשרה לעבודה

עבור כל אחד מצוותי העבודה בחברת Call יכול קיימים קורסים ייעודיים שנועדו להקנות לעובד בתחילת דרכו את הידע והמיומנויות להם הוא זקוק במסגרת עבודתו. הקורסים הינם באורכים משתנים – החל משלושה ימים ועד לשבועיים בממוצע. הקורס הינו בשכר החל מהיום הראשון. במסגרת הקורס העובד יכיר את חברת Call יכול ועובדיה, את התכנים המקצועיים להם הוא זקוק בצוות אליו התקבל ואת העבודה עם מערכות המחשב השונות. הקורסים שלנו מתקיימים בקבוצות קטנות במטרה להתאים את קצב ותכני הלמידה עבור כל עובד באופן ייחודי. תהליך הלמידה בקורס הוא הדרגתי ומלווה על ידי אנשי צוות מקצועיים בתחום ההדרכה. בהמשך הקורס מוצמד עבור כל עובד חונך אישי שיסייע לו בתהליך הכניסה לעבודה ברמה האישית, החברתית והמקצועית.

קורס חונכים - קבוצת עובדים במהלך הכשרה

קורס חונכים

עובדי החברה שימצאו מתאימים עשויים להשתלב בקורס החונכים של Call יכול. המקום שניתן לחונך בחברה הינו משמעותי וחשוב, שכן החונכים הם אלו שמסייעים לעובדים חדשים להיקלט בחברה באופן מיטבי. החונך תפקידו לסייע לעובד לשפר את יכולותיו המקצועיות ולעמוד ביעדים הנדרשים, וכן להשתלב בצוות מבחינה חברתית ולהסתגל לאתגרים שבכניסה למקום עבודה חדש. החונכים שלנו נבחרים בקפידה לאחר שהוכיחו יכולות מקצועיות גבוהות ויחסי אנוש טובים. קורס החונכים מתקיים ב-Call יכול ומורכב ממספר חונכים מצוותים מקצועיים שונים. במסגרת הקורס עוברים החונכים הדרכה מקצועית ואינטנסיבית שנועדה להקנות לחונכים כלי חניכה מקצועיים ומותאמים לעובדי Call יכול. החונכים מהווים לקבוצה בעלת השפעה מכרעת על אופי החברה שכן הם הפנים הראשונות אותם פוגשים העובדים החדשים.

קורס אופקים- תמונה מתוך הקורס שהתקיים באופקים, עובדי המקום יושבים מסביב לשולחנות ומקשיבים

קורס אופקים

קורס אופקים הינו קורס ראשון מסוגו בשיתוף Call יכול וביטוח לאומי. קורס זה ניתן למועמדים המתעניינים בעבודה ב-Call יכול הזקוקים לחיזוקים בתחומי האנגלית והמחשב. הקורס ממומן על ידי ביטוח לאומי וניתן למועמדים המוכרים במחלקת השיקום. במסגרת קורס זה נלמד זיהוי אותיות באנגלית, נעבוד על קצב הקלדה ונלמד איך להשתמש במחשב החל מרמת הבסיס ועד לשימוש בתוכנות ה-Office. עם תום הקורס יתבצע תהליך מיון ייעודי עבור המועמדים מתוך שאיפה לשלבם באחד מצוותי העבודה ב-Call יכול. מסגרת הקורס הינה של כ-60 שעות ונפרשת על פני חודש בממוצע.

רוצה לעבוד ב Call יכול?

כל מה שצריך לעשות,זה להשאיר את הפרטים שלך כאן ונחזור אליך בהקדם