שירן מזרחי

לוגו "כל יכול" - "סופרמן" עם הטקסט כל יכול בצבעי תכלת וסגול

 

אני שירן אוטוטו בת 28 התחלתי את עבודתי בכל יכול בהיותי בת 20. אני גרה בחולון, נולדתי עם c.p שזה שיתוק מוחין, אבל זה יותר פשוט ממה שזה נשמע.

עקב חוסר חמצן בעת הלידה ומסיבה שנולדתי בחודש מוקדם נוצרה פגיעה מוחית. המגבלה ממנה אני סובלת מקשה עליי ללכת באופן עצמאי, ולכן אני נעזרת בכיסא גלגלים בסביבת העבודה ולמרחקים ארוכים, ובהליכון בתוך הבית.אבל חוץ מזה הכל פיקס ברוך השם כי המגבלה היא אך ורק ברגליי.

אז אחרי שקצת הכרתם אותי, אעמיק קצת יותר ואספר מאיפה ואיך האהבה שלי לכל יכול התחילה…

מוכנים? אז ככה…

לאחר סיום שנת שירות, עליה נלחמתי כדי להתקבל, חיפשתי עבודה בקהילה. בגלל שלא עבדתי לפני זה, הייתי חסרת ביטחון ומלאת חששות. חברה סיפרה לי על כל יכול ואני החלטתי לנסות את מזלי.

להפתעתי הרבה, התקבלתי בלי בעיות, למרות החשש ששידרתי. כבר בראיון הרגיעו אותי ואמרו לי שאני לא הולכת לעבור את זה לבד ושהם יהיו שם עבורי בכל מה שאצטרך.

התחלתי כנציגה של תמיכה טכנית של מוקד שטראוס מים לאחר מכן סיקרתי לקוחות של כלל חברה לביטוח, בהמשך טיפלתי בעוד פרויקט של הסתדרות הרופאים וכעת אני נציגת מענה אנושי במוקד השארת ההודעות הטוב ביותר שהוקם ואני אומרת את זה עם יד על הלב כי זה הכי נכון בעיניי… אני מאוד נהנית בתפקיד הזה.

יחד איתי יש עוד צוות שלם של אנשים שהם יקרים לי מאוד וביחד עם שאר העובדים בשאר המוקדים הפכנו ממש למשפחה.

לעבוד בכל יכול, עבורי (ומהכרות אישית, גם עבור שאר העובדים), זה חיוכים נעימים במסדרון, זה הקשבה מלאה כששומעים את קולך, וזה גם צוות ניהולי מדהים ואכפתי.

כמו בכל עבודה גם לי יש רגעים של קושי ואפילו משברים מדי פעם. לא הכל תמיד קל. קשות לי בעיקר השיחות שיש בהן התנגדות מצד הלקוח. אבל בכל יכול, יש צוות שלם שמאזין לשיחות שלי ונותן לי כלים לנהל את השיחה ולא שהיא תנהל אותי.

אני אגלה לכם סוד מקצועי, שנכון גם לחיים, לעיתים מספיק חיוך אחד קטן והלקוח רגוע יותר.

אז מה אומר לכם חברים? אם אתם רוצים שינוי בחייכם ואתם רוצים למצות את היכולות שלכם, להתקדם וללמוד כל הזמן וגם להתפרנס מזה ולהרוויח עוד דברים נפלאים – תבואו,  תתרשמו, מבטיחה לכם שלא תתחרטו, כבר אמרתי שאני בכל יכול כבר מעל שמונה שנים?