סדנאות וסיורים

שיכון ובינוי | המלצההמפגש היה מרגש ומעורר השראה , זכינו להכיר אנשים מדהימים וחברה מיקצוענית בתחומה בנושא ניהול מוקדים טלפוניים המספקת שירות לחברות המובילות במשק.סיפור הקמתה של חברת כל יכול, מוכיח שכשחזון וערכים מובילים את הדרך, הכול אפשרי למרות הקשיים.

 


המלצות

שלמה סיקסט |
המלצה

הותרתם אותי מלאת השראה, טעונה במוטיבציה לעזור ולשנות את הסביבה בה אני חיה וברצון לספר על המופלאים שפגשתי ולצעוק שכולם ידעו כמה אתם מדהימים.

שלמה סיקסט | המלצההגעתי בסוף יום עבודה, עייפה ותשושה להדרכה שנכפתה עלי, במחשבה ש"מה כבר ניתן לחדש לי?!". יצאתי נפעמת ומוקסמת מכל אחד ואחת מכם!
מהנחישות להילחם ולא לוותר לעצמכם. מהבחירה האמיצה שלכם לא לעשות לעצמכם הנחות.
יצאתי בתחושה שזכיתי בכך שפגשתי בכם.
הותרתם אותי מלאת השראה, טעונה במוטיבציה לעזור ולשנות את הסביבה בה אני חיה וברצון לספר על המופלאים שפגשתי ולצעוק שכולם ידעו כמה אתם מדהימים. כל כך טעונה באנרגיות שלכם, שמצאתי עצמי יושבת עם בתי בת ה3.5 ומספרת לה, בהתאם לגילה, על המפגש עמכם .הסיפורים שלכם וההשראה על ניצחון הרוח מלווים אותי מאז וכן הרצון לחבק ולחזק אתכם.

 

שלכם,

בכבוד והערכה,
סמדר גלילי- משאבי אנוש.

לשיתוף לחץ כאן
עמותת שלווה |
המלצה

נתתם לנו חוויה שנחרטה עמוק בלב וחזקה אצלנו עוד יותר את האמונה והידיעה שכשאתה נותן הזדמנות אמיתית לאנשים, מאמין בהם, מתאים להם על פי המגבלה אך דורש ומדבר בגובה העיניים כך אתה למעשה. לא צריך לתת קביים אלא עוזר להצמיח כנפיים. אלו האנשים שפגשנו בכל יכול - המנהלים והעובדים - אנשים עם כנפיים והרבה מעוף.

עמותת שלווה | המלצהרציתי לשתף בחוויה יוצאת דופן שעברה עלי ועל הצוות שלי מהרגע שנכנסנו למקום המיוחד שנקרא כל יכול . הגענו הצוות הרחב של עוסי"ם עוסיו"ת רכזים ורכזות ומדריכים פדגוגיים - המטרה היתה לשאוב השראה ורעיונות.
המפגש עם אמיר , אחד המנהלים היה מטלטל עבור כולנו לראות אדם שהגיע מהעולם העסקי ועשה את כל הדרך עד להקמת והובלת מקום עם כל כך הרבה כבוד וחמלה אנושית.
ואחר כך לפגוש בגובה העיניים את האנשים שמאיישים את מקום העבודה המיוחד הזה ולהבין בעצם את כל הסיפור בלי הסברים מיותרים .
לשמוע על כך שהמקום מחזיר לאנשים את האמון והאמונה בעצמם שגם עם מגבלה ולא משנה עד כמה היא מורכבת או עד כמה סבלו ממנה במהלך חייהם הם יכולים. יכולים לא רק לקבל ולהיות נתמכים בחברה אלא לתת מעצמם - לתת ידע, לתת שרות, לשאוף להיות ברמה טובה ויותר טובה.
מקום שמאפשר להם את התחושה שמקבלים אותם, את כל אחד מהם , כמו שהוא.
מקבלים ואף דורשים, אין הנחות. יש התאמות.
בעיני ובעיני הצוות שלנו משלוה - שמגיע מהמקומות הללו
נתתם לנו חוויה שנחרטה עמוק בלב וחזקה אצלנו עוד יותר את האמונה והידיעה שכשאתה נותן הזדמנות אמיתית לאנשים, מאמין בהם, מתאים להם על פי המגלה אך דורש ומדבר בגובה העיניים כך אתה למעשה. לא צריך לתת קביים אלא עוזר להצמיח כנפיים.
אלו האנשים שפגשנו בכל יכול - המנהלים והעובדים -אנשים עם כנפיים והרבה מעוף.

 

ליאת רהט מנהלת חינוכית

לשיתוף לחץ כאן
פלאפון |
המלצה

"אתם מ-ד-ה-י-מ-ים!! באמת שנשארתי ללא מילים מהעוצמה של היום הזה!"

 

קרן גרף - משאבי אנוש


"לאחר ביקור אצלכם היום במסגרת העבודה חייבת לציין שיצאתי מכם עם חיוך ענק ולמדתי המון .אתם אנשים מדהימים שאפשר ללמוד מהם המון"

 

לילך לוי חטיבה עסקית

פלאפון | המלצה

שיכון ובינוי |
המלצה

המפגש היה מרגש ומעורר השראה , זכינו להכיר אנשים מדהימים וחברה מיקצוענית בתחומה בנושא ניהול מוקדים טלפוניים המספקת שירות לחברות המובילות במשק.סיפור הקמתה של חברת כל יכול, מוכיח שכשחזון וערכים מובילים את הדרך, הכול אפשרי למרות הקשיים.

שיכון ובינוי | המלצההמפגש היה מרגש ומעורר השראה , זכינו להכיר אנשים מדהימים וחברה מיקצוענית בתחומה בנושא ניהול מוקדים טלפוניים המספקת שירות לחברות המובילות במשק.סיפור הקמתה של חברת כל יכול, מוכיח שכשחזון וערכים מובילים את הדרך, הכול אפשרי למרות הקשיים.

 


לשיתוף לחץ כאן
עיריית ירושלים |
המלצה

כאשר שמענו כי אנו מגיעים לביקור במוקד CALL יכול היינו בטוחים כי זהו מוקד רגיל כשאר המוקדים.

התברר כי טעינו בגדול!!!

עיריית ירושלים | המלצהכאשר שמענו כי אנו מגיעים לביקור במוקד CALL יכול היינו בטוחים כי זהו מוקד רגיל כשאר המוקדים.

התברר כי טעינו בגדול!!!

אנו רוצים  להגיד לכם  תודה על השיחה המרתקת ועל המפגש המרגש עם נציגי השירות.

תודה על כך שהארתם את עניינו לראות מקום חשוב ,מיוחד ויחיד במינו, המקבל את השונה כמו שהוא.

תודה בשמם של כל אלו שעזרתם להם, שדחפתם אותם להצלחה ונתתם להם כוח להגשים את עצמם.

הרעיון של תעסוקה לבעלי מוגבלויות הנהנים מיחס חם, שכר הולם וכבוד המגיע להם, הוא רעיון מדהים שפשוט מחמם את הלב.

תודה על כך שהנעמתם את זמננו והוכחתם לכולנו שיש דבר כזה מנהל שעוזר ,נוהג בעובדיו כאילו היו ילדיו ,רואה את טובתם ,מעודד ומחזק אותם להשתלבות מלאה בחברה למרות הקשיים והמגבלות.

 

תודה על אירוח נדיב וחמים. נהנינו מכל רגע.

מאחלים לכם  המון הצלחה,

מוקד עירוני 106 עיריית ירושלים.

 


לשיתוף לחץ כאן
חברה המרכזית למכירות ולהפצה |
המלצה

מרשים לראות מיזם עסקי לכל דבר שמקדם את הפן החברתי ומוכיח כי אנשים מסורים ומחויבים שווים כמו כל אדם אחר ואף יותר!

חברה המרכזית למכירות ולהפצה | המלצהביום חמישי, הייתה לנו הזכות והכבוד לחוות חוויה מיוחדת במינה. המפגש אתכם היה מרגש עד דמעות, מרשים, מעציםופותח את הלב. אי אפשר להישאר אדישים אחרי מפגש עם אנשים כמוכם! מרשים לראות מיזם עסקי לכל דבר שמקדם את הפן החברתי ומוכיח כי אנשים מסורים ומחויבים - שווים כמו כל אדם אחר ואף יותר!

לו רק נשכיל להשאיר את המגבלות מחוץ לכותלי העבודה, נזכה לעשות אנשים מאושרים יותר ולהשיג תוצאות טובות יותר.

 

שרון רטני, סמנכ"ל משאבי אנוש

לשיתוף לחץ כאן
שטראוס גרופ |
המלצה

מאז הביקור אני מספרת לכל מי שאני פוגשת על המקום ועל העשייה ועל רשמיי מהמקום.

שטראוס גרופ | המלצהרציתי להודות לכם על הביקור במוקד המיוחד שלכם ביום חמישי, ורציתי להודות על המצגת המרגשת שהעבירו לנו, על ההסברים וסיפור הקמת המוקד ועל הסיפורים האישיים שחשפו לפנינו יוסי וזאב הנציגים היקרים. רציתי לומר לכם שהנתונים המספריים הקשים שנחשפו בפנינו על כמות האנשים הטובים והמוגבלים במדינה שלנו ועל סיפורי הקשיים שעוברים עליהם במציאת מקומות עבודה וצ'אנס לחיים "נורמליים" ודחיית החברה מעציבים מאוד ונוגעים מאוד ללב. התמיכה שלכם, כל הגישה, כל חיבוק על הכתף והרעפת החיבה כלפיהם, כל הסובלנות והקבלה כל אלה דברים שהם זקוקים להם ביותר ועל כל אלה תבורכו כולכם ויישר כוחכם!!! מאז הביקור אני מספרת לכל מי שאני פוגשת על המקום ועל העשייה ועל רשמיי מהמקום.

 

דוריס בן מנשה, שטראוס גרופ

לשיתוף לחץ כאן
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA