אודותינו

החזון שלנו

ב-Call יכול משנים את העולם. זה מעל עשור שאנו מעסיקים אנשים עם מוגבלויות בסביבה עסקית נורמטיבית ומעניקים להם את השכר המקובל בשוק החופשי. נשמע לכם כמו דבר מובן מאליו? אז מסתבר שזה לא תמיד מה שקורה במציאות;
אנשים עם מוגבלויות מוצאים את עצמם מתקשים במציאת עבודה לאור תנאים לא הולמים, סביבת עבודה לא נגישה, חוסר גמישות של המעסיק מבחינת שעות העבודה או צורך בהליך הכשרה הדרגתי. ב-Call יכול הגענו לתקן את העוול הזה, ואנחנו עושים את זה יום-יום, עם חיוך.

אני מאמין

תפיסה חברתית

חברה נמדדת ביכולתה לחזק את החלשים ולא בהעצמת החזקים. אנו מאמינים שחוזק השרשרת תלוי בחוסן החולייה החלשה

תיקון עוולות

Call יכול הוקמה על מנת לשנות מציאות. פחות מחצי מהאנשים עם מוגבלויות בכלל וכ-80% מהאנשים עם מוגבלויות חמורות בפרט, אינם עובדים ומודרים בפועל ממעגל התעסוקה, בארץ ובשאר העולם. בכך הם סובלים בנוסף לעוני, גם להדרה חברתית. את זה באנו לשנות

ייעוד

מחובתנו לפעול על מנת לשנות מציאות זו, וחובה זו מגדירה את הייעוד שלנו: יצירת שינוי בתפיסת העסקה של אנשים עם מוגבלות בארץ ובעולם באמצעות לימוד והסברה, תוך העסקתם בשוק החופשי, בסביבה עסקית נורמטיבית ובשכר הולם

איך הכל התחיל?

חברת Call יכול הוקמה על-ידי ד”ר גיל וינש ואפרת שגב וינש, זוג נשוי שהחליטו יחד באמצע החיים לעצור את הקריירות האישיות שלהם, לעבוד יחד ולהקדיש את זמנם מרצם וחסכונותיהם לטובת משימה חברתית מאתגרת. כשנחשפו לנתוני האבטלה הגבוהים של אוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות הם בחרו לעשות מעשה ולנסות לשנות את המציאות התעסוקתית הזאת. תחילה בארץ ובהמשך בכל העולם. הם השקיעו מספר שנים בלמידה, חשיבה ופיתוח אסטרטגיה ומודל הפעלה, ובשנת 2008 הם הקימו את Call יכול, עסק חברתי המשלב בהצלחה רבה יעדים עסקיים עם אחריות ומשימה חברתית. הם מובילים יחד את כל יכול מעל ל 12 שנים. וכן, הם עדיין נשואים…

הנהלה

גיל וינש

יזם ומנכ”ל

גיל נשוי לאפרת, אבא לשתי בנות בוגרות ומטפל באהבה בשתי כלבות. בעל תואר בחינוך מיוחד ופסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ודוקטורט בפסיכולוגיה. אגב, כל התארים הם מאוניברסיטת ת”א וכולם בהצטיינות. הוא גם בוגר קורס מתקדם בהיפנוזה (ארה”ב) ובעל הכשרה צבאית בטיפול בטראומה. גיל עבד עם החברות הגדולות במשק כיועץ עצמאי במשך 15 שנים ובשנת 2001 הקים את חברת “טנדם” – חברה לייעוץ ארגוני. ב-2008 הקים את חברת Call יכול. גיל אוהב היסטוריה, ארכיאולוגיה, חידושים במדע, ריצה, צפייה בתחרויות אתלטיקה, כלבי ויסלה, צדק חברתי והכי הרבה: לשמח ולרגש את בנותיו, אשתו, אחיו ואת עובדי Call יכול.

קם בבוקר בשביל:

להשאיר את החדר (העולם) יותר מסודר ממה שהוא היה כשנכנסתי אליו

אפרת שגב וינש

בעלים ולביאה

אפרת נשואה לגיל ואמא לשתי בנות. בעלת תואר במדעי המדינה אותו סיימה בהצטיינות באוניברסיטת ת”א. אפרת עבדה בתחום משאבי אנוש וכוח אדם ומאז 2008 היא הלביאה של כל יכול ומגנה על הגורים שלה בכל נפשה. הגורים, הם כמובן העובדים שלנו. היא אוהבת תוכניות על לידות (בייבי בום, בייבי בום אנגליה, בייבי בום צרפת, בייבי בום צ’צ’ניה… You name it). חוץ מזה היא אוהבת כל מה שקשור לעבודה עם הידיים כמו ויטראז’, פסיפס ותפירה.

קמה בבוקר בשביל:

לעזור לעובדים שלנו בהתמודדויות עם החיים על מנת לאפשר להם להתמקד בבניית התחלה חדשה נקייה עד כמה שאפשר מקשיי העבר

פנינה אנשל-טרגן

משנה למנכ״ל

פנינה נשואה ואמא גאה ל-3 ילדים. לפנינה תואר ראשון ושני במנהל עסקים ובעלת ניסיון רב בעולמות המוקדים מזה כ-20 שנה, בניהול אגפים ומערכים מורכבים בחברות מיקור חוץ, ביטוח ותקשורת. פנינה מביאה אתה התמחויות בניהול שירות, מכירה ושרות טכני ויכולת גבוהה של אנליזה ושליטה במספר רב של מדדים. אהבתה, בראש ובראשונה, לילדים המופלאים שלה ולבעלה התומך והמוכשר. חוץ מזה היא אוהבת לקרוא, לעשות ספורט, לתכנן חופשות (ואז גם לצאת אליהן, כמובן…).

קמה בבוקר בשביל:

לזהות את הפוטנציאל הגלום בכל אדם ולעשות כל שניתן לממש אותו יחד. הפוטנציאל שמתפרץ החוצה פתאום, הוא אושר צרוף

איילת פרץ

מנהלת משאבי אנוש

איילת נולדה בפתח תקווה נשואה לענר ואמא לעמית ועלמה וכמובן גם לשלג  ופפסי שהם חלק בלתי נפרד מהמשפחה.   לאיילת תואר ראשון במדעי החברה וחינוך. איילת בעלת ניסיון רב בעולמות המוקדים, ניהלה במשך שנים רבות מוקדים גדולים  ופרויקטים מורכבים עתירי ידע. אהבות: בילוי עם המשפחה המופלאה שלה, טיולים ברחבי הארץ וכמובן כל הקשור לבעלי החיים הפרטיים וגם שלא.

קמה בבוקר בשביל:

תהיו הסיבה לכך שמישהו מחייך היום. אין תחושת אושר גדולה מזו. מעורבות בעשייה חברתית והתייחסות לאדם באשר הוא.

גיא שלי

מנהל כספים

גיא נשוי ואב לשתי בנות. בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קולומביה ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת פורדהם בניו  יורק, כולם בהצטיינות. גיא עבד כרואה חשבון וכעורך דין בניו יורק וכסמנכ"ל כספים במספר חברות בישראל.  גיא אוהב לקרוא, לשחות ולטייל בערים גדולות.

קם בבוקר בשביל:

לשלב עשייה וערכים

גיא שלי - תמונת פנים

רוצים לקבל שירות Call סנטר, שירות הודעות 24/7 או קורסים של האקדמיה למעסיקים?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי